Sport & Fun Festival

Jedyny taki festiwal na świecie

Sport & Fun Festival

Wszystko zaczęło się od Monsterrollera.

Monsterroller to górska odmiana hulajnogi, która służy do zjazdów terenowych po stoku narciarskim latem.
Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Ważący 18 kg pojazd jest wygodny, uniwersalny i – przede wszystkim – bezpieczny. Odpowiednia konstrukcja oraz niezawodne tarczowe hamulce hydrauliczne, które są w stanie zatrzymać pędzący z góry pojazd nawet na mokrej trawie, sprawiają, że może na nim jeździć każdy – niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.


Pierwsze zawody na hulajnogach górskich zorganizowaliśmy w 2013 roku, pod nazwą Cross Monster. Wtedy uczestniczyło w nich niewiele ponad 100 osób. Dziś uczetsniczą w nich tysiące osób, a lokalne zawody zyskały rangę Mistrzostw Polski. Monsterroller nadal będzie główną atrakcją festiwalu, jednak w tym roku do zabawy zaprosimy wszystkich. Niezależnie od wieku, płci, poziomu zaawansowania. Będą tory przeszkód dla dzieci, wyścigi dla rodzin. Nie zabraknie również rozgrywek dla amatorów szybkiej jazdy - Mistrzostw Polski Cross Monster w formie dwóch, niezależnych konkurencji, Monster Slalomu oraz Zjazdu na Krechę. Dzień pierwszy imprezy zdecydowanie będzie należał do dwukołowców, hulajnóg, rowerów, motorów. Pojawią się też Goście Specjalni, Gwiazdy sportu i motoryzacji.

Zmieniamy się i poszerzamy horyzonty. Cross Monster posiada teraz nowy format - Sport & Fun Festival. Bądźcie gotowi na najbardziej kolorowy festiwal na Podhalu, dwa dni wypełnione po brzegi muzyką, sportem i atrakcjami dla całej rodziny!