Cross Monster

Aktualności


Sffestival - Mistrzostwa Polski Cross Monster

Zumba Maraton Kolorów

Najlepsza na Podhalu instruktorka Zumby Marta Jelonek wraz ze swoją świtą "Fitness pod Tatrami" ponownie na naszej scenie! Kto zatańczy z nami ZUMBĘ?! Cała publiczność będzie mogła spróbować swoich sił podczas wspólnej Zumby!

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, kolorów i dobrej zabawy na ZUMBA MARATON Kolorów 28 lipca od 15:00! Przez dwie godziny sceną zatrzęsą instruktorzy Zumby z całej Polski!

 

 

Marta Jelonek / Zakopane

Absolwentka Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu (turystyka i rekreacja - licencjat) oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach (turystyka międzynarodowa - magister). Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wychowanie Fizyczne na Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Instruktor pływania, Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness - nowoczesne formy rekreacji (legitymacja MENiS). Uczestniczka wielu konwencji ISFS oraz EU4YA. Dodatkowo ukończone kursy to: BASIC STEP ISFS, MAGIC BAR ISFS, OM STRETCHING, OM FITNESS DLA DZIECI, CHEERLEADERS (CHEER PROJECT BASIC INSTRUCTOR) oraz INSTRUKTOR Zumba® Basic 1. Marta  to osoba silna pod względem fizycznym i duchowym, konsekwentnie dążąca do wyznaczonych celów. Jej pasją jest rozwój, a fitness - sposobem na życie. Zajęcia prowadzi od 2007 roku. Za swoją misję uważa dawanie ludziom radości z uprawiania rekreacji oraz pomoc w osiąganiu sylwetki, która poprawia samopoczucie. Dzięki dobremu przygotowaniu zawodowemu gwarantuje bezpieczeństwo podczas prowadzenia zajęć i wykonywania ćwiczeń oraz ich wysoką skuteczność. Fitness jest dla niej najlepszym lekarstwem na stres, przygnębienie i codzienne problemy. Prowadzi zajęcia w miejscu, które sama stworzyła - Fitness pod Tatrami.

www.fitness-zakopane.pl

 

Oliwier Zalewski / Warszawa

Niezwykle energetyczna i otwarta osoba, cechuje go uśmiech oraz zaangażowanie we wszystko co robi. Od dziecka tancerz towarzyski z wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Aktor i tancerz w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, choreograf, instruktor tańca sportowego. Od 2011 roku jest instruktorem Zumba® Fitness, a w między czasie szlifował swoje umiejętności m.in. na konwencjach międzynarodowych - Zumba® Instructor Conference w Lille, konwencjach Fit Style w Kielcach oraz Radomiu i Eu4ya w Poznaniu oraz wielu innych jak prezenter Zumba® Fitness. Prowadzi również zajęcia Djembel® Dance pierwszego programu na świecie łączącego afrykańskie techniki tańca w prostej formule dostępnej dla każdego! Zajęcia u Oliwiera to ogromna dawka pozytywnej energii!

 

Erika Luna / Warszawa

Urodziła się w Kolumbii w miejscowości Cartagena, mieście pełnym smaków, zapachów i karaibskich barw, gdzie muzykę czuje się w powietrzu, poruszanie w tańcu biodrami jest równie ważne, jak nauka chodzenia. Te rzeczy wpływają na to, że jej zajęcia są nie zapomniane i wyjątkowe. Jest także oficjalna tancerką Zumba® Instructor w programie “Caribbean Heat” w 2010, 2011, 2012 & 2013, 2014, 2017  Zumba® Instructor Convention w Orlando (Stany Zjednoczone) i Zumba® Instructor Conference London (Anglia) 2012, Los Angeles (USA) 2013 & Lille (Francja) 2013.

 

Ania Iwona Półtorak / Kielce

Instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Zumba Kids Jr, Zumba Pro Skils, Zumba Step1, Zumba Step 2, Zumba Toning, Zumba Toning boost, Strong by Zumba, Aqua Zumba oraz Salsation, Trampoliny oraz uczestnictwo w Zin Jam. Lista jest długa! A w skrócie... Taniec, sport i muzyka – bez tego Ania nie wyobraża sobie życia.  Gdzie diabeł nie może tam… Anię pośle! Nie wierzysz? Jeśli jeszcze nie widziałeś, musisz zobaczyć na własne oczy, jeśli nie poczułeś - musisz poczuć na własnej skórze. A dowody na to są niezbite… Potrzebujesz więcej? Sprawdź sam!

 

Karina Żak - Dudek / Trzebinia

Licencjonowany instruktor zumby fitness i zumby toning. Zumba jest jej pasją i radością. Karina... Taka mała Wiewiórka... jest to "szalona ruda", pełna pasji instruktorka, która nieustannie szkoli się i zdobywa bezcenne doświadczenie, a dzięki czemu zawsze czymś zaskakuje, a jej zajęcia są bardzo cenione i lubiane. Karina przeszła dużo w życiu, dlatego może być dla niejednego z nas wzorem do naśladowania. Jej radość życia, otwartość i uśmiech przyciąga niesamowicie!

 

Polina Kyshyshian / Czarny Dunajec

Od niedawna mieszkanka Podhala, instruktorem Zumba Fitness® jest od 5 lat,a od 2 lat również SALSATION®. Swoją pasję i umiejętności taneczne rozwija od 5 roku życia. Uwielbia zarażać pozytywną energią pod czas zajęć wierzy że połowa sukcesu to pozytywne nastawienie.

 

 

powrót ...