Cross Monster

Aktualności


Sffestival - Mistrzostwa Polski Cross Monster

W programie

Hulajnogą po stoku na pełnym gazie - ekstremalne szaleństwo!

Cross Monster nadchodzi! Do startu Mistrzostw Polski coraz bliżej i wszyscy z niecierpliwością odliczamy dni.

Kolejna edycja zawodów to gwarancja potężnej dawki emocji i niezapomnianych wrażeń zarówno dla zawodników, jak i kibiców. 27 lipca w Białce Tatrzańskiej będziemy mogli zobaczyć najlepszych zawodników walczących w niecodziennym wyścigu o Puchar Polski w zjeździe na górskich hulajnogach. Nie zabraknie ciekawych konkurencji, a całość rozegra się w malowniczym otoczeniu Tatr.

Cross Monster to dwie  widowiskowe dyscypliny! Zarówno Zjazd na Krechę ze szczytu Kotelnicy Białczańskiej, jak i Monster Slalom, czyli rywalizacja czwórkami ramię w ramię – będzie się działo! Bądź z nami i kibicuj swojej drużynie w boju o mistrzowski tytuł!

Będą też wyścigi dla najmłodszych Monster Kids, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z jazdą na hulajnodze oraz Monster Family dla całej rodziny!

Dodatkowo, ekipa Extreme Trial Przemek Kaczmarczyk oraz Góral Trial Team Jacek Jarząbek zafundują nam pokazy z konkretnymi lotami i spektakularnymi trikami na motocrossie i rowerze! Będzie też pokaz stuntu motocyklowego FRS Zamość.

Cross Monster to nie tylko wyścigi na Monsterrollerach. Przewidzieliśmy także niezwyczajne afterparty.  Weź udział w radosnym rytuale mieniących się w powietrzu kolorów! Festiwal Kolorowa Eksplozja jest otwarty dla wszystkich i zupełnie darmowy. W drugim dniu festiwalu, 28 lipca scenę ogarnie radosna energia – Zumba Maraton Kolorów z Martą Jelonek i najlepszymi tancerzami w Polsce.

Jakby tego było mało, powstanie tu festiwalowe miasteczko z testami sprzętu sportowego, food truck’ami i strefą z kolorowymi nagrodami do wygrania!

Do zobaczenia 27-28 lipca w Białce Tatrzańskiej!

Organizator: rhSPORT

 

 

 

 

powrót ...