Cross Monster

Aktualności


Sffestival - Mistrzostwa Polski Cross Monster

Kolorowa Eksplozja

Czeka nas niesamowity finał Cross Monster! Zwycięstwa uczcimy Kolorową Eksplozją. Zabawa gromadzi tysiące osób i jest zdecydowanie najbardziej radosnym i kolorowym wydarzeniem lata na Podhalu.

Białkę Tatrzańską opanuje kolorowe szaleństwo! Niebo ponownie wypełni się tęczą w dziesiątkach barw!
Nieważne ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób. Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych!
Festiwal Kolorowa Eksplozja jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY. Na czym polega zabawa? Co pół godziny będziemy wyrzucać w powietrze kolorowy pył, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę!

Impreza rozpocznie się tuż po zakończeniu Mistrzostw Polski Cross Monster w zjeździe na terenowej hulajndze Monsterroller na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska 28 lipca 2018. Wśród atrakcji będą zumba, jumping frog, pokazy motorowego i rowerowego trialu oraz najlpesza muzyka w wykonaniu wybitnych podhalańskich DJ'ów.
Jednak to na co wszyscy czekacie, czyli szaleństwo kolorów wystartuje dokładnie po rozdaniu nagród. Wtedy to cała okolica będzie się mienić dziesiątkami barw proszku holi!
Dla pierwszych którzy pojawią się na terenie festiwalu, przygotowaliśmy pakiet darmowych opakowań z różnokolorowym proszkiem. Z kolei Ci, dla których już go nie wystarczy, będą mogli zakupić pył za niewielką opłatą.

Ciekawostka! Skąd wywodzi się tego typu festiwal?  Holi to święto radości i wiosny. Nazywane jest również Festiwalem Kolorów i kojarzone z kolorowymi farbami do obrzucania przyjaciół. To święto obserwuje się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata z populacji Hindusów lub osób pochodzenia indyjskiego. Festiwal, w ostatnich czasach, rozprzestrzenił się w częściach Europy i Ameryki Północnej jako święto miłości i kolorów wiosny.

 

powrót ...